طراحی تراس و بالکن

بالکن، تراس، پاسیو،حیاط خلوت: شاید شما هم جزو آن دسته افردی هستید که در فضای زندگی خود عدم وجود یک بالکن را احساس می کنید دلتان می خواهد در طراحی بالکن خود مبلمان ساده ای قرار دهید و یا آن را گلکاری کنید یا حتی به فعالیت های دوست داشتنی دیگر بپردازید.اما به خاطر محدود بودن فضای تراس یا عدم وجود یک حریم خصوصی از داشتن آن سر باز می زنید.

طراحی پاسیو :
طراحی بالکن
اجرای پاسیو :
طراحی تراس
طراحی :
بام سبز
اجرا :
سقف پاسیو

توضیحات خدمت

اگر هنوز هم در رویاهای خود به چنین فضایی فکر می کنید باما همراه باشید تا با هم ایده های منحصر به فردی را برای داشتن یک بالکن یا تراس فسقلی دوست داشتنی برای شما باز گو کنیم.

هر چقدر هم که فضای بالکن و یا تراس شما کوچک باشد باز هم با کمی جست و جو می توانید مبلمان مناسب آن را پیدا کنید، در انتخاب مبلمان علاوه بر تجه به ابعاد به هماهنگ بودن رنگ ها نیز توجه داشته داشته باشید. در این تصویر حضور یک میز کوچک قرمز با صندلی های ساده تاشو در کنار گلدان های خاکستری یک پالت رنگی منحصر به فرد را ایجاد کرده است.

اگر بالکن ویا تراس شما در امتداد فضای اتاق خواب شما واقع شده است در واقع شما خوش شانس هستید! چرا که به سادگی می توانید این دو فضا را با هم ادغام کنید و یک فضای دنج برای صرف چای عصرگاهی و خواندن کتاب برای خود در بالکن تان به وجود آورید.

در دکوراسیون بالکن یا تراس  کوچک خود از تمام فضاها به خصوص دیوارها استفاده کنید. همان طور که در این تصویر می بینید با استفاده از باکس ها یا بالکن های  ساده چوبی فضایی را برای نگهداری اشیا و یا حتی گلدان ها ایجاد کرده اند و از تمام بخش های بالکن یا تراس  کوچک خود استفاده بهینه کرده اند.

وقتی فضای کوچکی دارید و علاقه به گل و گلدان پس خلاقیت می تواند به کمک شما بیاید کافی است از دیوار سبز یا باغ های عمودی استفاده کنید، این ترفند به شما این امکان را می دهد که از طراوت گیاهان در فضای کوچک خود به خوبی بهره ببرید.

بالکن یا تراس تان را خودتان طراحی کنید! اجازه دهید سبک خودتان را داشته باشد رنگ های مورد علاقه تان را برای گلدان ها انتخاب کنید از رومیزی شاد و روشن استفاده کنید و یا حتی تیره! سبک سبک شماست طراحی بالکن یا تراس خود را مطابق سلیقتان انجام دهید و لذت ببرید....

09121050775

www.neginazinco.com

نگین آذین پارت
[تهران]
  • نوع فعالیت: عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی و اجرای فضای سبز آپارتمان، محوطه سازی باغ و ویلا، طراحی و اجرای معماری منظر، طراحی و اجرای روف گاردن، طراحی و اجرای آبنما، نگهداری فضای سبز، طراحی و اجرای آلاچیق و پرگولا، طراحی و اجرای آبنمای صخره ای، طراحی و اجرای نهر و برکه، طراحی و اجرای انواع پرگولا و سایبان، طراحی و اجرای دکوراسیون کافی شاپ و رستوران سنتی، طراحی و اجرای نمای ساختمانی، طراحی و اجرای استخر، طراحی و اجرای آبنمای دیواری، طراحی و اجرای آبنمای میدانی، طراحی و اجرای آبنمای شیشه ای
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88989075
بروز رسانی 3 هفته قبل