راه کارهای اجرای بام سبز

راه کارهای اجرای بام سبز-روف گاردن: روف گاردن - roof garden - از طراحی تا اجرا - جدید ترین و شیک ترین روف گاردن و پنت هاوس ، مدرن ترین مدل های روز -گروه تخصصی معماری نگین آذین پارت در خدمت شما است.مشاوره ، طراحی و اجرای روف گاردن عایق کاری سطح و لایه بندی روف گاردن طراحی و اجرای لایه های مختلف روف گاردن و ......بام سبز-پشت بام سبز-گرین روف-باغ سبز-باغ عروسی-باغ روسی-باغ ایتالیایی

بام سبز :
طراحی
روف گاردن :
اجرا
بام سبز :
مشاوره رایگان
روف گاردن :
مراحل ساخت
بام سبز :
انواع گل و گیاه
روف گاردن :
بازدید رایگان

توضیحات خدمت

به دلیل رقابتی بودن بازار اجرای بام سبز در کشور های مختلف، نحوه ی اجرا و جزئیات بام سبز بسیار متنوع است. اما به طور کلی بام های سبز از 6 لایه ی اصلی تشکیل می شوند.

عایق رطوبتی:

به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت از لایه های بالایی بام سبز، سطح روی سقف باید به خوبی عایق بندی شود. بام های سبز با هر گونه عایق رطوبتی قابل اجرا هستند و انتخاب نوع عایق برای ما محدودیت ایجاد نمی کند. اما باید به مواردی از جمله هزینه اجرا، طول عمر عایق و مسائل زیست محیطی توجه داشت. در کشور ما عایق قیر و گونی و عایق ایزوگام پر استفاده ترین عایق های رطوبتی هستند که برای احداث بام سبز مناسب هستند.

عایق رطوبتی ژئوممبران PVC :

برای عایق کاری سطح بام از ورق ژئوممبران پی وی سی استفاده می شود.از عمده ترین مزایای استفاده از ورق پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استحکام مکانیکی                                پایداری در برابر شرایط محیطی
  • سهولت در شکل گیری                         استحکام برش و ازدیاد طول عالی
  • مقاومت در برابر سایش                        مقاومت بسیار خوب در برابر نفوذپذیری
  • قابلیت جوش کاری بسیار بالا                 خاصیت اشتعال پایین (خود خاموش شونده) 

www.neginazinco.com 09121050775 and 021-88989075

https://telegram.me/landscapedesign

https://www.instagram.com/neginazinco/

http://www.aparat.com/neginazinco.com

https://pl.pinterest.com/neginazinco/

https://www.tumblr.com/blog/neginazinco

نگین آذین پارت
[تهران]
  • نوع فعالیت: عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی و اجرای فضای سبز آپارتمان، محوطه سازی باغ و ویلا، طراحی و اجرای معماری منظر، طراحی و اجرای روف گاردن، طراحی و اجرای آبنما، نگهداری فضای سبز، طراحی و اجرای آلاچیق و پرگولا، طراحی و اجرای آبنمای صخره ای، طراحی و اجرای نهر و برکه، طراحی و اجرای انواع پرگولا و سایبان، طراحی و اجرای دکوراسیون کافی شاپ و رستوران سنتی، طراحی و اجرای نمای ساختمانی، طراحی و اجرای استخر، طراحی و اجرای آبنمای دیواری، طراحی و اجرای آبنمای میدانی، طراحی و اجرای آبنمای شیشه ای
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88989075
بروز رسانی 3 هفته قبل