طراحی فضای سبز، باغ و ویلا

طراحی داخلی-طراحی باغ-طراحی تالار-طراحی فضای سبز-طراحی باغ عروسی-طراحی ویلا و...طراحی به دانش ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی و یا واقعی گفته می‌شود. طراحی در معنای تخصصی، مفاهیم و کاربردهای متنوعی را دربر می‌گیرد، از این رو مانند واژۀ هنر با یک تعریف مشخص نمی‌توان تمام جنبه‌های آن را بیان کرد.

طراحی :
داخلی
طراحی :
ویلا
طراحی :
انواع باغ ها
طراحی :
حیاط
طراحی :
فضای سبز
طراحی :
بام سبز
طراحی :
رستوران
طراحی :
هتل
طراحی :
لابی
طراحی :
تراس
طراحی :
بالکن

توضیحات خدمت

محوطه یک ساختمان به عنوان اولین فضایی که بازدید کننده درآن قدم می نهد از اهمیت بسزایی برخوردار است . خواه این ساختمان یک مدرسه باشد یا یک بیمارستان یا حتی فضای یک منزل مسکونی .فردی که برای اولین بار وارد مکان می شود با هر نگاه درباره محیط اطراف خود قضاوت میکند .

گیاهان درمحوطه جایگاه ویژه ای دارند ومهمترین عنصر بکار رفته در محیط می باشند. بنابرین کاشت و جانمایی گیاهان در محیط عملی  است که طراح باید با دقت و تخصص انجام دهد .

طراحی کاشت عبارت است از یک فرایند، یک هنر و در نهایت یک علم . فرایند کاشت گیاهان در محیط از یک مفهوم انتزاعی در ذهن طراح شروع شده و پس از ترکیب با نیازهای محیطی و موقعیت مکانی در نهایت به یک طرح کشت مناسب می انجامد. از آنجا که در طراحی کاشت گیاهان سه اصل زیبایی ، عملکرد ، اجرا و نگهداری مناسبی باید مد نظر قرار گیرد، می توان آنرا ترکیبی از علم و هنر طراح نیز دانست.

خدمات  ما:
خدمات فضای سبز : مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا و نگهداری فضای سبز، چمن کاری
خدمات محوطه سازی : احداث آبنما، آلاچیق، آبشار مصنوعی، برکه، استخر، باربیکیو(کباب پز)، میز و نیمکت
خدمات باغبانی: نگهداری و هرس کاری و فرم دهی گیاهان
خدمات فضای سبز آپارتمانی : پشت بام، پاسیو، تراس ، بالکن-(روف گاردن، دیوار پوش و کف پوش)
خدمات فضای سبز داخل ساختمان : طراحی واجرای دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرای بالکن و تراس  
خدمات طراحی و اجرای انواع سیستمهای روشنایی و نورپردازی فضای سبز
طراحی و اجرای انواع باغ ها، باغ تالار،طراحی تالار و باغ عروسی و فضای سبز به سبک اصیل ایرانی (باغ ایرانی)
طراحی و اجرای فضای سبز به سبک شرق آسیا (باغچه ژاپنی) و....طراحی داخلی منزل، طراحی داخلی تجاری، طراحی داخلی اداری،طراحی داخلی ویلا، طراحی داخلی فضای بهداشتی ، طراحی داخلی هتل و گردشگری،طراحی داخلی رستوران، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی منزل، طراحی لابی، طراحی فضای پاساژ، طراحی کافی شاپ و..........

www.neginazinco.com

09121050775 ویا 88989075-021

نگین آذین پارت
[تهران]
  • نوع فعالیت: عمده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : طراحی و اجرای فضای سبز آپارتمان، محوطه سازی باغ و ویلا، طراحی و اجرای معماری منظر، طراحی و اجرای روف گاردن، طراحی و اجرای آبنما، نگهداری فضای سبز، طراحی و اجرای آلاچیق و پرگولا، طراحی و اجرای آبنمای صخره ای، طراحی و اجرای نهر و برکه، طراحی و اجرای انواع پرگولا و سایبان، طراحی و اجرای دکوراسیون کافی شاپ و رستوران سنتی، طراحی و اجرای نمای ساختمانی، طراحی و اجرای استخر، طراحی و اجرای آبنمای دیواری، طراحی و اجرای آبنمای میدانی، طراحی و اجرای آبنمای شیشه ای
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-88989075
بروز رسانی 3 هفته قبل